Micky Chester Ext
Technical data
| Total height | 78 cm |
| Total width | 60 cm |
| Seat height | 48 cm |
| Seat depth | 45 cm |
| Arm height | 62 cm |
| Total depth | 59 cm |
| Weight | 10 kg |
| Gross weight | 12,5 kg |
| Gross volume | 0,38 cbm |
| Quantity per box | 1 |
| Total height | 78 cm |
| Total width | 60 cm |
| Seat height | 48 cm |
| Seat depth | 45 cm |
| Arm height | 62 cm |
| Total depth | 59 cm |
| Weight | 10 kg |
| Gross weight | 12,5 kg |
| Gross volume | 0,38 cbm |
| Quantity per box | 1 |