Vania Hole
Technical data
| Total height | 81 cm |
| Total width | 61 cm |
| Seat height | 48,5 cm |
| Seat depth | 47 cm |
| Arm height | 67,5 cm |
| Total depth | 61 cm |
| Weight | 10 kg |
| Gross weight | 13 kg |
| Gross volume | 0,38 cbm |
| Quantity per box | 1 |
| Total height | 81 cm |
| Total width | 61 cm |
| Seat height | 48,5 cm |
| Seat depth | 47 cm |
| Arm height | 67,5 cm |
| Total depth | 61 cm |
| Weight | 10 kg |
| Gross weight | 13 kg |
| Gross volume | 0,38 cbm |
| Quantity per box | 1 |