Lord
Technical data
| Total height | 84,5 cm |
| Total width | 57 cm |
| Seat height | 48 cm |
| Seat depth | 47,5 cm |
| Arm height | 65,5 cm |
| Total depth | 58 cm |
| Weight | 10 kg |
| Gross weight | 13 kg |
| Gross volume | 0,44 cbm |
| Quantity per box | 1 |
| Total height | 84,5 cm |
| Total width | 57 cm |
| Seat height | 48 cm |
| Seat depth | 47,5 cm |
| Arm height | 65,5 cm |
| Total depth | 58 cm |
| Weight | 10 kg |
| Gross weight | 13 kg |
| Gross volume | 0,44 cbm |
| Quantity per box | 1 |