Molly
Technical data
| Total height | 84 cm |
| Total width | 49 cm |
| Seat height | 46 cm |
| Total depth | 64 cm |
| Weight | 10 kg |
| Gross weight | 11,5 kg |
| Gross volume | 0,44 cbm |
| Quantity per box | 2 |
| Total height | 84 cm |
| Total width | 49 cm |
| Seat height | 46 cm |
| Total depth | 64 cm |
| Weight | 10 kg |
| Gross weight | 11,5 kg |
| Gross volume | 0,44 cbm |
| Quantity per box | 2 |