Lorena wooden legs
Technical data
| Total height | 78 cm |
| Total width | 61 cm |
| Seat height | 47 cm |
| Seat depth | 47 cm |
| Arm height | 63 cm |
| Total depth | 63 cm |
| Weight | 9 kg |
| Gross weight | 12 kg |
| Gross volume | 0,38 cbm |
| Quantity per box | 1 |
| Total height | 78 cm |
| Total width | 61 cm |
| Seat height | 47 cm |
| Seat depth | 47 cm |
| Arm height | 63 cm |
| Total depth | 63 cm |
| Weight | 9 kg |
| Gross weight | 12 kg |
| Gross volume | 0,38 cbm |
| Quantity per box | 1 |