Loden
Technical data
| Total height | 78 cm |
| Total width | 56,5 cm |
| Seat height | 47,5 cm |
| Seat depth | 47 cm |
| Total depth | 60,5 cm |
| Weight | 8 kg |
| Gross weight | 11 kg |
| Gross volume | 0,38 cbm |
| Quantity per box | 1 |
| Total height | 78 cm |
| Total width | 56,5 cm |
| Seat height | 47,5 cm |
| Seat depth | 47 cm |
| Total depth | 60,5 cm |
| Weight | 8 kg |
| Gross weight | 11 kg |
| Gross volume | 0,38 cbm |
| Quantity per box | 1 |