Amber
Technical data
| Total height | 85,5 cm |
| Total width | 52,5 cm |
| Seat height | 48 cm |
| Seat depth | 47 cm |
| Total depth | 58 cm |
| Weight | 8 kg |
| Gross weight | 9,5 kg |
| Gross volume | 0,44 cbm |
| Quantity per box | 2 |
| Total height | 85,5 cm |
| Total width | 52,5 cm |
| Seat height | 48 cm |
| Seat depth | 47 cm |
| Total depth | 58 cm |
| Weight | 8 kg |
| Gross weight | 9,5 kg |
| Gross volume | 0,44 cbm |
| Quantity per box | 2 |